Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji na forum oraz do pisania postów! Niestety ze względu na straszny spam w komentarzach, musieliśmy wyłączyć możliwość ich dodawania. Póki nie zakupimy płatnego skryptu na newsy zapraszam do dyskusji na forum.

#1 2008-05-04 20:58:49

Kowal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 21
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Brad Friedel

Blackburn - Derby dyskusja po meczu

Co sądzicie o tym spotkaniu, według mnie tragiczny błąd obrony przy bramce dla Derby no ale później cała drużyna się zrehabilitowała dlatego jakoś tak bardzo sie to tego wagi nie przykłada w kazdym razie to nie pierwszy błąd defensywy dlatego jesli chcemy walczyc o cos wiecej w nastepnym sezonie to potrzebne wzmocnienia


http://img.userbars.pl/110/21947.gif

Offline

 

#2 2008-05-04 21:01:19

wojtas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

dokładnie, błąd obrony dość "dziwny" nie wiem jak to określić bo od tego jest obrona zeby bronic a oni siedzieli na polowie derby ;] no ale to w sumie malo wazne

Offline

 

#3 2008-05-04 21:18:33

kozi

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Santa Cruz

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

Oczywiście nie da się ukryć, że błąd był poważny i w przyszłości takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Jednak najważniejsze w tym meczu były 3 punkty (wiadomo, że w każdym meczu punkty są ważne, ale wiecie o co mi chodzi), które dają nam jeszcze szanse na zajęcie miejsca, które da nam awans do europejskich pucharów. Gra nie była najlepsza, a w końcu graliśmy z najsłabszą drużyną jaka najprawdopodobniej kiedykolwiek grała w Premiership wieć można było oczekiwać czegoś lepszego. Są 3 punkty, Portsmouth i Aston Villa zagrały pod nas i mamy dobrą pozycję wyjściową przed ostatnią kolejką. Tak więc jest naprawdę bardzo dobrze! Go Rovers!!

ps. Jako, iż jest to mój pierwszy post to chciałbym się z wszystkimi kibicami Blacburn przywitać i fajnie, że powstało to forum.

Offline

 

#4 2008-05-04 21:23:09

emil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 9
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Benni McCarthy

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

No ja byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem tego gola ale później było już coraz lepiej. Kolejny kapitalny mecz Cruza, to co ten facet robi w tym sezonie jest niesamowite Wydaje mi się, że ciężko jest wybić się tak w pierwszym sezonie grając w drużynie z środka tabeli no ale jak pokazuje nam Cruz nie koniecznie ;] mam nadzieje, że zostanie jak najdłużej na Ewood.

Witam przy okazji ;] i pozdrawiam.


BRFC FOREVER !!

Offline

 

#5 2008-05-04 21:52:55

olek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 4
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: David Bentley

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

Ponieważ to moja pierwsza wiadomość na forum pragnę was powitać
Co do meczu to był w sumie tak jak się spodziewałem, wygraliśmy pewnie mimo tego nazwijmy to "potknięcia", a co do Cruza to jest najlepszym zawodnikiem od ładnych paru lat dlatego trzeba go za wszelką cene zatrzymać bo grą dla nas będzie przynosił coraz więcej korzyści


http://img.userbars.pl/101/20157.jpg

Offline

 

#6 2008-05-04 22:06:34

emil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 9
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Benni McCarthy

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

fakt trzeba go zatrzymać, a jeszcze całkiem niezle grał Bentley, który jest kolejnym kluczowym zawodnikiem i już chce go mieć u siebie kilku menadżerów


BRFC FOREVER !!

Offline

 

#7 2008-05-04 22:15:10

Kowal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 21
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Brad Friedel

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

Bentley kilka razy mówił, że zostanie jeśli będziemy grali w Europejskich Pucharach jak na razie zanosi się, że będziemy więc bardzo możliwe jest to iz David podpisze nową umowę i zwiąże się z Rovers na dłużej


http://img.userbars.pl/110/21947.gif

Offline

 

#8 2008-05-04 22:59:34

kozi

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Santa Cruz

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

No trzeba mieć nadzieję, że i Roque i David przez następne sezony będą występowali w trykocie Blacburn. Obaj w dużej mierze decydują o naszej sile ofensywnej i świetnie się ze sobą rozumieją. W meczu z Derby bramkę na 3:1 Santa Cuz zdobył po asyście Bentley'a - i nie jest to rzadkością.

Offline

 

#9 2008-05-04 23:09:20

emil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 9
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Benni McCarthy

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

W sumie podobnie było z Pedersenem jak go ManUtd chciało udało się go namówić bo graliśmy w Uefa i ja licze, że teraz też tak będzie


BRFC FOREVER !!

Offline

 

#10 2008-05-05 15:45:29

Kowal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 21
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Brad Friedel

Re: Blackburn - Derby dyskusja po meczu

no fakt z Pedersenem było podobnie, ale w sumie nim United nie byli tak poważnie zainteresowani jak np. LFC Bentleyem, tam nie padała żadna konkretna suma a tu już nie raz.

No ale piszmy w temacie ;]


http://img.userbars.pl/110/21947.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.totalwar.pun.pl www.worldofzombies.pun.pl www.dtw.pun.pl www.minecraft-city.pun.pl www.media-research.pun.pl