Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji na forum oraz do pisania postów! Niestety ze względu na straszny spam w komentarzach, musieliśmy wyłączyć możliwość ich dodawania. Póki nie zakupimy płatnego skryptu na newsy zapraszam do dyskusji na forum.

#1 2008-06-07 10:43:59

kozi

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Santa Cruz

Kto nowym menedżerem Rovers ?

Jak już wiadomo Mark Hughes nie jest już trenerem naszej drużyny. Na liście kandydatów są takie nazwiska jak Ince, Alan Shearer, Sam Allardyce i Steve McClaren. Nie jestem przekonany co do Shearer'a, Allardyce'a. Natomiast Ince i McClaren już całkiem ciekawe opcje, szczególnie ten drugi. Wiadomo, że nie poszło mu z drużyną narodową synów Albionu, ale to nie znaczy, że jest złym terenerem. A jakie jest Wasze zdanie ? Jakie nazwiska Wy słyszeliście i jakie chodzą Wam po głowie ?

Offline

 

#2 2008-06-08 10:15:56

Kowal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 21
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Brad Friedel

Re: Kto nowym menedżerem Rovers ?

Ja słyszałem również o Advocaacie i to dla mnie jak na razie najlepsza opcja, lecz chyba najbardziej prawdopodobną jest McClaren ktory bardzo chce zostac nowym szkoleniowcem Blackburn


http://img.userbars.pl/110/21947.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraft-city.pun.pl www.worldofzombies.pun.pl www.media-research.pun.pl www.totalwar.pun.pl www.acyl.pun.pl