Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji na forum oraz do pisania postów! Niestety ze względu na straszny spam w komentarzach, musieliśmy wyłączyć możliwość ich dodawania. Póki nie zakupimy płatnego skryptu na newsy zapraszam do dyskusji na forum.

#1 2008-06-07 11:41:18

kozi

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Santa Cruz

Nowy sezon, stare cele

Przed nami nowy sezon i emocje związane z rozgrywkami PL. Blackburn jak rok temu będzie walczyło o grę w europejskich pucharach. Jak myślicie jakie mamy szanse i na co ? Myślę, ze na LM jeszcze za wcześnie, ale o miejsca dające bezpośrednio awans do pucharu UEFA z odpowiednimi wzmocnienami możemy walczyć jak najbardziej. Myślę, że 5 miejsce byłoby najlepszym wynikiem na jaki nas stać w przyszłym sezonie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? O co gramy i o jakie miejsca w przyszłym sezonie ?

Offline

 

#2 2008-06-08 02:21:59

Pucia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 11
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Cały Team:)

Re: Nowy sezon, stare cele

czytałem wypowiedz McCarthy'ego mowil, ze z takim składem moga powalczyc o LM, ale chyba jeszcze nie czas na to. Wszystko w swoim czasie zwazywszy na to ze zawodnicy Blackburn sa coraz bardziej rozchwytywani mam na mysli przynajmniej w ostatnim czasie Bentleya i Santa Cruza (o ktorego ostatnio sie pytał ManUtd ). Bezposredni awans do UEFA jak najbardziej w zasiegu . Licze na udział Blackburn w UEFA.


Blackburn Rovers F.C. ARTE ET LABORE

Offline

 

#3 2008-06-08 10:18:02

Kowal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 21
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Brad Friedel

Re: Nowy sezon, stare cele

Mark Hughes bedzie chciał kupic do City Cruza i Bentleya, jesli oni odejda to nie wiem czy nawet o UEFA bedziemy mieli szanse walczyc, natomiast jesli zatrzymamy najlepszych i dojdzie jakis dobry trener to jak najbardziej 5 miejsce jest w naszym zasiegu


http://img.userbars.pl/110/21947.gif

Offline

 

#4 2008-06-08 11:19:10

Pucia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 11
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Cały Team:)

Re: Nowy sezon, stare cele

racja teraz jest zespół zgrany ale jak zaczną sprzedawać nasze gwiazdy to będzie bardzo ciężko.W interesie kierownictwa jest żeby ich zatrzymać.


Blackburn Rovers F.C. ARTE ET LABORE

Offline

 

#5 2008-06-08 15:04:46

kozi

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Santa Cruz

Re: Nowy sezon, stare cele

Santa Cruz i Bentley muszą zostać, bo bez nich nasza gra ofensywna i do przodu zdecydowanie się zmniejszy i o grę w pucharach będzie ciężko. Bo kim w przypadku odejścia (odpukać) Cruz'a i Bentley'a ich zastąpić lub kogo sprowadzić ? Nie mogą odejść i tyle . Jeśli nie chcemy się bujać w środku tabeli to trzeba ich zatrzymać i jeszcze się wzmocnić, bo konkurencja nie śpi. A co do Santa Cruz'a to myślę, że nawet mimo zainteresowania ManU nie przejdzie do nich. U nas ma pewne miejsce z składzie, a w United by się  marnował jak w Bayernie. Raczej bym się martwił o Bentley, bo coraz głośniej mówi, że chce grać w LM i interesuje się nim Liverpool, który pewnie w LM grać będzie. Pożyjemy, zobaczymy i obu wszystko poszło po myśli sympatyków Rovers.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clan-olimp.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.reallmadryt.pun.pl