Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji na forum oraz do pisania postów! Niestety ze względu na straszny spam w komentarzach, musieliśmy wyłączyć możliwość ich dodawania. Póki nie zakupimy płatnego skryptu na newsy zapraszam do dyskusji na forum.

  • Index
  •  » Inne
  •  » Od kiedy jestem kibicem BR

#1 2008-06-04 21:07:21

ralphl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-04
Posty: 1
Punktów :   

Od kiedy jestem kibicem BR

Witam prosze piszcie troche o sobie , od kiedy jestescie kibicami BR , czemu akurat ta druzyna nie inna itp


pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-01-18 22:55:19

Pucia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 11
Punktów :   
Ulubiony zawodnik: Cały Team:)

Re: Od kiedy jestem kibicem BR

Ok to może ja zaczne bo nikt nie chce:).Miałem kiedys swojego ulubionego zawodnika napewno kojarzycie Dwight Yorke z Trynidadu & Tobago,do dzis jest moim ulubionym:),ale nie przez to ze grał w MU.Ogladałem kiedys halowe rozgrywki druzyn premiership i tam widziałem jak ograł bramkaza to w głowie się nie mieści. gosc rzucił mu sie pod nogi a on zewnetrzna częscią stopy podbił sobie piłke i ze spokojem praktycznie na pusta bramkę strzelił główka.Już nie będę się rozpisywał co robił w MU czy w Blackburn. Gdy przeszedł do Blackburn zacząłem śledzić losu klubu. Pokochałem tą drużynę. To jest drużyna która potrafi z każdym wygrac.To jest najcenniejszy zespoł jaki znam, tu gra drużyna a nie gwiazdeczki to jest ich siła. Chociaż nie maja takiego budrzetu jak MU,Chelsea czy Arsenal potrafią stanąc do meczu jak równy z równym.Nie maja trochę szczęscia w europejskich pucharach ale kiedys sie to zmieni.Nie wiele osób wie ze Blackburn jest jedna z czterech druzyn ktore załozyły Premiership.Gdy przeszedł Yorke do Birmingham nie zmieniło to mojego stosunku do klubu jestem całym sercem z nimi i zawsze będę im kibicowac.
                        Pozdrawiam wszystkich kibiców tej drużyny

Ostatnio edytowany przez Pucia (2009-01-19 20:24:24)


Blackburn Rovers F.C. ARTE ET LABORE

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Od kiedy jestem kibicem BR

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2lh.pun.pl www.lubanskiefakty.pun.pl www.talisman.pun.pl www.autoboty.pun.pl www.jumpstylepassion.pun.pl